Dodání a platba

Dodávky objednaného zboží budou prodávajícím realizovány v co možná nejkratším termínu. Za běžný termín od přijetí objednávky po její doručení se má 3 dny. Doba dodání závisí na druhu zboží a jeho okamžité dostupnosti.
 

Způsoby doručení a úhrada za zboží

1) Osobní odběr
Internetový obchod můžete využít pouze k objednání zboží a to si poté odebrat osobně v naší prodejně. V tomto případě nejsou k ceně zboží připočítány žádné další poplatky. Jakmile bude zboží připraveno, náš pracovník vám dá zprávu (e-mailem, nebo telefonem). Zboží si můžete vyzvednout v pracovní dny (po - pá) od 9:00 do 18:00 hod (12:00 až 13:00 je přestávka) na adrese prodejny. Úhradu je možno provést v hotovosti při převzetí zboží, nebo předem bankovním převodem (fakturou). Při platbě bankovním převodem vyčkejte na doručení e-mailu s fakturou, která obsahuje všechny potřebné údaje k platbě (variabilní symbol, atd.). Zboží bude kupujícímu vydáno až po připsání částky na účet prodávajícího.

2) Zaslání na adresu
Objednané zboží vám zašleme v balíku přes přepravní společnosti PPL. Zásilky jsou doručovány zpravidla následující pracovní den po převzetí dopravcem. K ceně zboží je účtováno přepravné ve výši 119,-Kč s DPH (platí jen pro zásilky s doručovací adresou v ČR a pro výši přepravného do ostatních států nás kontaktujte). Úhradu je možno provést dobírkou za příplatek 29,-Kč s DPH (v hotovosti, nebo platební kartou při převzetí zboží), nebo předem převodem na bankovní účet. Při platbě bankovním převodem vyčkejte na doručení e-mailu s fakturou, která obsahuje všechny potřebné údaje k platbě (variabilní symbol, atd.). Zboží bude kupujícímu zasláno až po připsání částky na účet prodávajícího.


Přepravní společností PPL je možno standardně zasílat po České republice pouze balíky do hmotnosti 31,5 kg a maximálních rozměrů 120x60x60 cm. Pokud balík tyto rozměrové podmínky přesáhne, tak se jedná o "Atyp balík" a ten má tyto parametry:

- rozměry balíku více než 120x60x60 cm, ale nejdelší strana maximálně 200 cm a součet obvodu a délky max. 360 cm
- pneumatiky na automobily a motocykly
- zásilky výrazně nepravidelného tvaru

Kvůli zvýšeným nákladům při manipulaci s těmito zásilkami, je uplatňován společností PPL příplatek k ceně přepravy ve výši 347,-Kč + 21% DPH za každý takový balík.